לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי ללא התחייבות חייגו:
08-6787986
03-7987183

מקרקעין

המשרד מתמחה בתחום מקרקעין ובעל ניסיון וידע רב בנושאים רבים ומגוונים בתחום. אנו מייצגים מגוון רחב של לקוחות מצדדיהם השונים של עסקאות מקרקעין, ומלווים אותם בכל שלבי העסקה תוך כדי מתן טיפול מקיף ויסודי, הן מההיבט תכנון העסקה והן מההיבט המשפטי.

העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שרובנו עושים בחיים שלנו היא עסקת מקרקעין ולכן חשוב שתבחרו בעו"ד המתמחה בביצוע עיסקאות מקרקעין שילווה את העסקה. היות ועבור רובנו, לעסקת מקרקעין ישנה משמעות כלכלית אדירה, ולכן ישנה חשיבות רבה לצורך להיות מיוצג ע"י עו"ד המתמחה במקרקעין בכל שלבי העסקה.

משרדנו מלווה את לקוחותיו מתחילת העסקה ועד סופה, בודק את זכויות המוכר בלשכת רישום המקרקעין, במנהל מקרקעי ישראל, בחברה המשכנת, ברשם המשכונות וברשות המקומית, ובכך מסייע ללקוח בקבלת החלטות ומגן על האינטרסים של הלקוח.

כמו כן, משרדנו עוסק בכל הקשור בבדיקת ההיטלים, המיסים והאגרות השונות שתדרשו לשלם בגין העסקה לרשויות המס והרשויות המקומיות, טרם ביצוע העסקה.

בדיקות אלו משפיעות על כדאיות העסקה ולכן חשוב לבצען טרם ביצוע העסקה.

משרדנו יבדוק גם את זכויות הבניה בנכס, האם קיימות חריגות בניה ו/או צווי הריסה על הנכס, האם בוצעה בנכס בנייה שהינה בניגוד לתוכניות הבניה ואשר יכולה להביא לידי הגשת כתב אישום וכד'.

לאחר בדיקת כל הזכויות בנכס יכין משרדנו הסכם / חוזה מקרקעין אשר יוכן במיוחד עבור הלקוח ואשר יעמוד על כל הזכויות של הלקוח בהתאם לעסקה.

לאחר החתימה על ההסכם משרדנו ירשום הערת אזהרה על הנכס לטובת הקונה בלשכת רישום המקרקעין על מנת להבטיח את זכויות הלקוח בנכס עד לסיום ביצוע העסקה במלואה ורישום הבעלות בנכס.

הקונה ישלם את מלוא העלות בעבור רכישת הנכס, והמוכר כנגד קבלת מלוא העלות בעבור המכירה, יעביר לקונה את החזקה בנכס. במעמד מסירת התשלום האחרון לידי המוכר, יעביר המוכר לידי משרדנו את כל המסמכים והאישורים הנדרשים לטובת רישום הנכס בלשכת רישום מקרקעין ע"ש הרוכש, ומשרדנו יידאג לרישום הזכויות בנכס ע"ש הרוכש בלשכת רישום המקרקעין.

שלבי העסקה המפורטים לעיל הינם רק קצה המזלג ומדגישים את הצורך להיות מיוצגים ע"י עו"ד המתמחה במקרקעין ובכך תוכלו להיות רגועים כי העסקה החשובה שהנכם עומדים לבצע נעשית בדרך הטובה ביותר.

 לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי ללא כל התחייבות, התקשרו עכשיו למשרדנו במספר 054-8025622 או מלאו את הטופס מטה ונציג המשרד יחזור אליכם במהרה. 

 

מקרקעין

יצירת קשר: