לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי ללא התחייבות חייגו:
08-6787986
03-7987183

תביעות אזרחיות

תביעות אזרחיות הינו שם כולל למגוון סוגי דינים הנידונים בבית משפט אזרחי, החל מתביעות כספיות מסוגים שונים, כמו למשל, בגין הפרת חוזה דרך תביעות לפינוי מושכר ועד לתביעות בגין ליקוי בנייה ועוד.

בכדי לבסס תיק נכון ולסלול דרך שתוביל לתוצאה הנכונה ביותר עבור האינטרסים האישיים של הלקוח, תביעות אזרחיות חייבות להיות מגובות בייעוץ, ייצוג וליווי משפטי אמין ובטוח.

בשלב הראשון של התהליך אנו לומדים את מבנה התיק הבסיסי, מתכננים את האסטרטגיה המשפטית לפיה ינוהל התיק וחותרים למימוש האסטרטגיה תוך שימוש בטקטיקות שונות.

אמנות ההופעה בבית המשפט היא אמנות מורכבת, הדורשת מעורך הדין לימוד מעמיק ושיטתי של התיק המונח לפניו, הכרה וזיהוי של נקודות החולשה והחוזק אצל כל אחד מן הצדדים לסכסוך המשפטי.

משרדנו מספק שירותים ללקוחות המשרד הן על בסיס קבוע ושוטף והן שירותים ללקוחות, המגיעים לטיפול בעניין נקודתי. על כן, אנו מתאימים ללקוחותינו את שכר הטרחה בהתאם לבעיה המשפטית המועלית בפנינו.

גם בנושא של תביעות אזרחיות אנו מאמינים שהניסיון, היצירתיות, וראיית צרכי הלקוח הייחודיים יביאו בסופו של דבר – בפשרה או בפסק דין, לתוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.
גישת משרדנו הינה "הכל אפשרי ובר השגה" ועל כן איננו נרתעים ונסוגים מטיפול בתיקים הנחשבים תיקים "קשים" הדורשים טיפול מיוחד. מציאת הפתרון ההולם לכל בעיה המתעוררת ללקוח הינה ה"דלק" המניע את עיקר עשייתנו, והצלחתכם היא הצלחתנו.
שירותי המשרד בתחום התביעות האזרחיות כוללים:
  • ייעוץ וייצוג משפטי לתובעים ולנתבעים בתביעות כספיות, חוזיות, ליקוי בנייה, פינוי מושכר ועוד.
  • הגשת בקשות מקדמיות בתיקים השונים לרבות בקשות לצווים זמניים.
  • ייצוג בתביעות על סכום קצוב בהוצל"פ.
  • טיפול בשיקים חוזרים ותביעות למתן פס"ד הצהרתי לגבי בעלות במטלטין ומקרקעין.
  • ליטיגציה אזרחית בכל ערכאות המשפט.
  • ייעוץ משפטי מקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

 לקבלת ייעוץ משפטי מקיף ומקצועי ללא כל התחייבות, התקשרו עכשיו למשרדנו במספר 054-8025622 או מלאו את הטופס מטה ונציג המשרד יחזור אליכם במהרה. 

תביעות אזרחיות

יצירת קשר: