לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
054-802-5622
Facebook

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


דיני משפחה ​


דיני משפחה הוא תחום שיש לטפל בו ברגישות
מכל תחומי המשפט, דיני משפחה הוא כנראה הנושא הנפיץ והרגיש ביותר שיש. הקונוטציה של משפחתיות, שהיא ערך עליון עבור רבים, בהקשר לבתי דין וערכאות משפטיות, גורמת לאנשים לחוסר נוחות ורתיעה מידית.

מסיבה זו אנו מקפידים להתייחס לטיפול בדיני משפחה ברגישות הראויה, המאפשרת לשמר את הקשרים המשפחתיים במיטבם תוך ייצוג הלקוחות בנאמנות בלתי מתפשרת. אנו פועלים מחוץ לבית המשפט ובתוכו על-מנת להבטיח את זכויותיכם בצורה ההוגנת והראויה ביותר שיש.

אילו נושאים נכללים בדיני משפחה?
משרד עורכי דין ברמה גבוהה, ייתן מענה לכל סוגיות דיני משפחה: ניסוח הסכמי ממון וחלוקת רכוש, הכנת צוואות וטיפול בבקשות למימוש צוואות והתנגדות להן, טיפול בעיזבונות ועוד. הכול כאמור ברגישות ההולמת את התחום וגישה השמה את טובת הלקוחות  בראש מעיניה.

מידע נוסף:
 

בנוסף, משרד עורכי דין נותן מענה בתחומים הקשורים לפירוק נישואין כגון גירושין, הסכמי משמורת ומזונות.

כמו כן, מומלץ לפנות לטיפול משפטי מקצועי בכל מה שקשור למיסוד ההורות, לרבות אפוטרופסות, אימוץ, פונדקאות והכרה באבהות. 
 

התחום של דיני משפחה נראה לפעמים כמיושן וכולל סטנדרטים שאין להם מקום בתפיסות המודרניות, בעיקר בכל מה שנודע לחזקה על הילדים, הסדרי משמורת או חלוקת המזונות. עורך דין טוב צריך להכיר היטב את הגישות המסורתיות יותר לצד התמורות המתרחשות בנושא, על-מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. לכן, חשוב לבחור משרד עורכי דין בעל מוניטין רב וניסיון נרחב הן בניסוח הסכמים והן בליטיגציה, המאפשרת למקסם את יכולת הגמישות בתוך החוקים הקיים ולהביא לסיום מהיר ומשביע רצון של הדיונים בבית המשפט.

משפחה לא בוחרים – עורך דין כן
קונפליקט זוגי או משפחתי תמיד מלווה בתחושות לא קלות ומועקה. התחושות הלא נעימות הן בדיוק הסיבה מדוע אתם צריכים עורך דין אמין ואמיץ שיעמוד מאחוריכם וישמש לכם כגב משפטי ומשענת תמיכה באותם רגעים קשים. הקפידו לבחור עורך דין שלא רק מכיר את החוקים על פרטיהם הקטנים, אלא גם בעל יכולת לשים את צרכיכם בראש ולוודא כי הזכויות שלכם נשמרות במלואן.