לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
054-802-5622
Facebook
עורך דין בנושאי פשיטת רגל

עורך דין בנושאי פשיטת רגל​

כאשר אדם חווה הצלחה בעסקיו, הוא מרגיש שהוא נמצא על גג העולם. כולם חבריו והחיים מחייכים אליו. אך כל עורך דין בנושאי פשיטת רגל יודע להעיד על כך שהגלגל מסתובב במהירות ומי שהיה אתמול למעלה יכול למצוא את עצמו מחר למטה. החברים מתרחקים ופתאום החיים נראים מאוד מאוד קשים. שרייר ושות' – משרד עורכי דין, כאן בדיוק תמצאו את הפתרון. חיפשתם ייצוג משפטי מול מע"מ? יש לכם דין ודברים עם הרשויות ונחוץ לכם ייצוג משפטי מול רשויות? מה שנחוץ לכם זה עורך הדין הנכון, במקום הנכון. עורך דין בנושאי פשיטת רגל ילווה אתכם גם בתקופה הסבוכה, כדי שתצלחו אותה נכון ותצאו ממנה מחוזקים. 

מה נוכל לעשות בשבילכם 
מה יוכל לעשות למענכם עורך דין בנושאי פשיטת רגל? בין היתר, עו"ד שרייר ושות' יוכלו לסייע לכם בדין ודברים עם רשויות המס. לצד ייצוג משפטי מול מע"מ יהיה גם מי שיעמוד לימינכם בחקירות היכולת ויהיה מי שיוביל אתכם בכל התסבוכת שנקראת איחוד תיקים. אתם צריכים עורך דין בנושאי פשיטת רגל שיעזור בכל מה שקשור עם צו התשלומים ולפעמים גם ייאבק בכל מיני סנקציות שמוטלות עליכם, כדוגמת איסור יציאה מהארץ או הגבלות אחרות. במשרד של עו"ד שרייר ושות' יעזרו לכם בכל דבר ודבר, ייצוג משפטי מול רשויות מקומיות, הגשת בקשה לעיכוב הליכים, הגעה לפשרה לאחר פשיטת רגל, מימוש נכסים ועיקולים וכיוצא בזה. 

אם אתם מרגישים מיואשים, אל תמהרו להרים ידיים. עורך דין בנושאי פשיטת רגל יוכל להביא אתכם בבטחה לעבר חוף מבטחים. המסע לא יהיה תמיד פשוט וקל, אבל יש אור בקצה המנהרה. הטיפול בתיק ממוצע כיום הפך מהיר יותר (אך בכל זאת יש עבודה לעשות ויש מורכבות). 

במשרד עו"ד שרייר ושות' יהפכו בשבילכם הרים וגבעות בכל הקשור לעניינכם.
אם אתם צריכים ייצוג משפטי מול רשויות וייצוג מול נושים, אם אתם צריכים ייצוג משפטי מול רשויות מקומיות, אם אתם צריכים להסיר עיקולים, זכותם לקבל מענה לכך.

ניתן לקבל סיוע גם בהסדרת חובות בבנקים, הסתבכות מול ספקים או גורמים אחרים.