לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
054-802-5622
Facebook
פשיטת רגל אישית

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


פשיטת רגל אישית​

בכותרות השנים האחרונות התבשרנו כי חברות מהגדולות והידועות ביותר נקלעו לקשיים. גם תאגידים בראשותם של בכירי המשק אינם חסינים מפני כישלונות עסקיים. אך לא רק חברה גדולה יכולה לפשוט רגל ולהגיע לכינוס. עו"ד פשיטות רגל ממשרד עורכי הדין שרייר ושות' שטיפל במגוון רחב של תיקים בתחומים אלה, מספר כי יש גם פשיטת רגל אישית.

כפי שניתן לראות בכל יום ויום, גם אנשים שמעולם לא היו כרישי נדל"ן או מנהלים של עסקים חובקי עולם יכולים להפוך לפושטי רגל. אך אם חשבתם כי פשיטת רגל אישית מהווה בהכרח אות קלון דעו כי לא כך הדבר. משרד עו"ד לפשיטת רגל מלווה גם אנשים רגילים, ממש כמוכם, שמצאו את עצמם בנסיבות קשות שהובילו לקריסה כלכלית. במצבים כאלה, פשיטת הרגל מהווה למעשה פתרון ומוצא, תרופה ופתרון למצוקה לא פשוטה. 

פשיטת רגל אישית, למה ומדוע 
הטענה כי פשיטת רגל הוצאה לפועל איננה בהכרח אות של קלון איננה באה לומר כי פשיטת רגל אישית זה מצב רצוי או חיובי. המצב בהחלט איננו כזה. אך כפי שמסביר עו"ד פשיטות רגל ממשרד עורכי הדין שרייר ושות', איש אינו חסין מפני קשיים כלכליים וגם טובי המוחות עשויים לקבל החלטות עסקיות גרועות. במידה ואדם פרטי, לא במסגרת חברה ולא במסגרת תאגיד, נקלע לחובות, המערכת החוקית והכלכלית החליטה כי בהינתן תנאים מסוימים מגיע לו לקבל חבל הצלה. 

חבל ההצלחה שנקרא פשיטת רגל אישית נועד לאפשר לחייב לשים סוף לתיוג שלו כ"חייב" או כ"כישלון". באישור בית המשפט ניתן לקבל צו תשלומים מסודר וכן גם צו הפטר, שלמעשה מוחקים או משנים את אופי החובות של פושט הרגל. האפשרות לפתוח דף חדש חיונית שכן בעולם המורכב של ימינו די בצירוף מזדמן של נסיבות כדי להפיל כל אדם אל הקרשים. משרד עו"ד לפשיטת רגל הוא המקום שבו ניתן למצוא את התשובות, כיצד לפתוח דף חלק ונקי. כיצד ניתן להתחיל מחדש, בלי כתם של חובות שלא נגמרים. יש לכם שאלות לגבי פשיטת רגל הוצאה לפועל, צו כינוס, כינוס נכסים וכיוצא בזה? פנו לשרייר ושות' – משרד עו"ד.