לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
054-802-5622
Facebook

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  תביעות אזרחיות

  כך תבחרו עורך דין שינצח בתביעות אזרחיות
  בית הדין האזרחי הוא אבן היסוד של כל מערכות היחסים בחברה השואפת לתפקד בצורה ראויה ופורה. תביעות אזרחיות הן הכלי העומד לרשות האזרחים בחברה על-מנת ליישב באמצעות פסיקה סכסוכים בין פרטים, חברות ובין פרטים לחברות.
  בשל היותו תחום המקיף את מגוון רבדי היום-יום של כולנו, כאשר עומדים מול תביעות אזרחיות יש להקפיד לבחור בעורכי דין חריפים, יצירתיים ומנוסים, אשר יפיקו את המיטב מן התביעה בין אם הם מייצגים את הצד התובע ובין אם הם מייצגים את הנתבע.

  מה כוללות תביעות אזרחיות?
  תביעות אזרחיות עשויות להתקיים בנושאים כמו יחסי משכיר-שוכר, תביעות כספיות על סכומים שונים, ליקויי בניה, הפרות חוזה, תביעות הוצאה לפועל ויישוב מחלוקת על בעלות של מיטלטלין או נכסים.

  בשל הדינאמיות הגבוהה של התחום, חשוב לוודא את הניסיון המקדים של עורך הדין בתחום בו אתם ניגשים אליו לטיפול. לעורך דין מנוסה יהיה רזומה הכולל טיפול במגוון תיקים בנושאים שונים הקשורים לתביעות אזרחיות.

  ההבדל בין תביעות אזרחיות לאחרות
  ההבדל העיקרי בין המשפט האזרחי למשפט פלילי או ציבורי, הוא העובדה כי ההליך מתבצע בין שני פרטים והמדינה אינה צד בעניין, כמאשימה או עותרת. לכן, חשוב שעורך הדין שתבחרו לקחת את התיק שלכם יהיה בעל סבלנות, ערנות ויחסי בין-אנוש טובים, שיאפשרו התקדמות משביעת רצון עם התביעה והבנה של המייצג אתכם את הסיבות להתנהלותו של צד ב' והתנהלותכם שלכם.

  במשפט האזרחי אין מדברים על עבירות אלא על עוולות ועל אף זאת חשוב שעורך הדין יהיה חדור מוטיבציה לנצח עבורכם במשפט.


  מידע נוסף:
   

  עורך דין של תביעות אזרחיות אחראי על למידה מקיפה של כל סעיפי התיק המונח לפניו, על-מנת שיוכל להעניק ללקוח ייצוג הולם ומקצועי בבית המשפט.

  חלק מהתביעות האזרחיות הן פשוטות יחסית מבחינה משפטית, אך חלק מהן מסובכות וכוללות מרכיבים מסועפים ופרטים קטנים שחייבים למקד בהם את תשומת הלב.

  לכן, חשוב לבחור עורך דין שאינו נרתע מלקיחת תיקים מאתגרים יחסית ובטוח בעצמו ובתוצאות שהוא יכול לספק לכם בבית הדין.
   
  Call Now Button