לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
054-802-5622
Facebook
הפטר מחובות​

הפטר מחובות​

תמיד לימדו אותנו שחובות צריך לשלם. זה נראה כל כלל בסיסי, טבעי וברור מאליו. אבל לכל כלל יש גם יוצא מן הכלל. יש מצבים שבהם, עם כל הרצון הטוב ועם כל החשיבות של הסדרת חובות, הטוב ביותר יהיה להגיע לכדי הפטר מחובות. קבלת הפטר איננה נעשית בקלות ראש. לא ניתן פושט להגיע לכונס נכסים או לבית המשפט ולצאת משם חיש קל כאשר החובות נמחקים.

יש צורך להיעזר בעורך דין. ולא סתם עורך דין צריך כי אם עורך דין חייבים. אם אתם מרגישים שאתם כורעים תחת נטל החובות, אם ברור לכם כי לא משנה מה תעשו ואיך תפעלו, לא תוכלו לשלם את כל החובות שצברתם בעל כורחכם (ובשל נסיבות שיצאו משליטתכם), בהחלט יתכן כי מנגנון הפטר מחובות נוסד בשבילכם ולמענכם. אם חיפשתם עורך דין לחובות ולא ידעתם למי לפנות, עו"ד שרייר ושות' – משרד עו"ד עם הצלחה מוכחת. 

צו הפטר ותום הלב 
הרעיון מאחורי צו הפטר מחובות הינו להפריד בין אלה שיכולים לשלם את חובותיהם ובין אלה שאינם יכולים. אך כמובן אין זה הכל. עורך דין לפשיטות רגל יצטרך להוכיח כי החובות נצברו מתוך תום לב, שלא מתוך כוונה רעה, שלא מתוך רצון להונות, שלא מתוך ידיעה מראש שלא יהיה מהיכן לשלם. קבלת צו הפטר מחובות הולכת, אם כן, יד ביד עם עקרון משפטי מוביל שנקרא תום לב. עורך דין חייבים שיצליח להראות כי החוב נוצר עקב נסיבות שלא ניתן היה לצפותן מראש, עורך דין לפשיטות רגל שיצליח להראות כי לחייב יש מקורות מוגבלים להחזרת חובותיו יאפשר להשיג את התכלית הראויה שלשמה נוסד מנגנון פשיטות הרגל. 

בזכות הפטר מחובות מצליחים להחזיר אנשים נורמטיביים למעגל החיים השגרתיים והיכולת לתפקד. עורך דין לחובות יוכל בתוך פרק זמן סביר לשים סוף לתקופה בלתי נסבלת של דרישות חוב מגורמים שונים, עיקולים וכינוסי נכסים. כדי שגם אתם תוכלו להתחיל מחדש, ללא חשש, פנו למשרד עורכי הדין הוותיק שרייר ושות'. גם אם הנושה הינו בנק גדול, גם אם הוצא נגדכם צו עיכוב יציאה מהארץ – יש מה לעשות.