לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
073-7783990
Facebook
טיפול בפשיטות רגל​

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


טיפול בפשיטות רגל​

בעיקר בעלי עסקים וחברות אך לפעמים גם שכירים ובעלי משפחות מן השורה עשויים להגיע לכדי הסתבכות כלכלית. תעשיינים, חקלאים, יזמים, הדרך לפשיטת רגל הרבה יותר קצרה מכפי שניתן להניח. כאשר מרגישים כי החובות חונקים ואין מוצא, דווקא יש מה לעשות. טיפול בפשיטות רגל בעזרת שרייר ושות' – משרד עורכי דין יאפשר לכם להתחיל מחדש. הגשת בקשת פשיטת רגל וליווי עד לקבלת צו הפטר. 

רפורמה לטובת החייבים 
טיפול בפשיטות רגל מתקיים כיום בצורה יותר מהירה מכפי שהיה בעבר. הרפורמה בתחום זה בהחלט נותנת את אותותיה אך עדיין, גביית תיקים איננה דבר שמסתדר מעצמו או בין לילה. טיפול בפשיטות רגל מחייב תשומת לב ורגישות, גילוי של נתונים ולפעמים גם חקירת יכולת מאוד מקיפה. דיני פשיטת רגל אמנם מאפשרים לסתום את הגולל על הפרק העגום והחובות אך נחוץ לשם כך עורך דין הבקיא בהוצאה לפועל, בחדלות פירעון ובאיחודי תיקים כמו גם בעבודה מול כונס הנכסים. 

אם אתם רוצים לדעת כיצד הרפורמה יכולה לסייע לכם לעבור בהצלחה טיפול בפשיטות רגל יותר בקלות, עליכם לפנות לעורך דין הנכון. הגישו בקשת פשיטת רגל בעזרת שרייר ושות', משרד עורכי דין ותישארו מעודכנים לאורך כל הדרך, בכל מה שחשוב לכם לדעת. אגב, כדאי לדעת שלא תמיד היוזמה לכל ההליך הזאת הינה מטעמו של החייב. טיפול בפשיטות רגל עשוי להיות תגובה לצעדים שנוקט נושה אחד או יותר וגם אז – עורכי הדין ממשרד שרייר ושות' יעמדו לצדכם. 

כיצד לפעול ומה לעשות 
במשרד עורכי הדין שרייר ושות' מכירים לעומק את כל הדינים, החוקים והתקדימים בנושא. 

דיני פשיטת רגל אינם מהפשוטים וכך גם הליכי גביית תיקים. 

בכל נושא תוכלו לקבל עצה טובה והדרכה, כיצד לפעול ומה לעשות. אם אתם חוששים מההגבלות על חשבונות הבנק או מהליכי הוצאה לפועל, אם אתם לא רוצים לעמוד חסרי אונים מול מעקלים ונושים, אם אתם רוצים להתגונן כמו שצריך בעומדכם אל מול החובות, אל תוותרו.

מגיע לכם להשתקם ולהתחיל מחדש. מהרו והגיעו למשרד עורכי הדין שרייר ושות' וגם אתם תדעו מה עליכם לעשות עכשיו ואיך לפעול.