לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
054-802-5622
Facebook
ייצוג מול רשויות מקומיות​

ייצוג מול רשויות מקומיות​

השלטון המקומי בארץ, ההיבט המוניציפלי, נחשב למורכב וסבוך. לא כל עורך דין בקיא בסבך החוקים, התקנות וחוקי העזר, הצווים וכל היתר, בכדי שיוכל להציע ייצוג מול רשויות מקומיות ברמה גבוהה באמת. במשרד עורכי הדין שרייר ושות' עורכי דין מנוסים שמאחוריהם ניסיון ניכר בייצוג – ייצוג מול תאגידים, רשויות, ביטוח לאומי. 

ייצוג מול רשויות מקומיות מצריך בקיאות שאין שניה לה בתביעות מנהליות. אלו תביעות שבהן אלמנט הזמן חיוני ואין מקום להשתהות. אם צברתם חוב, אם אתם סבורים שהרשות נקטה נגדכם בצעד לא תקין, לא מידתי או לא חוקי, אם אתם מחפשים עורך דין שמכיר את כל נהלי הביטוח הלאומי, לצורך ייצוג משפטי מול ביטוח לאומי, מצאתם: שרייר ושות' – משרד עורכי דין. 

ייצוג מול רשויות – נושאים לדוגמא
מה נכלל תחת הכותרת ייצוג מול רשויות מקומיות? יש מגוון רחב מאוד של נושאים המקופלים תחת כותרת זאת, ממש כפי שיש הרבה פנים בייצוג מול רשויות המס. ייצוג משפטי מול מס הכנסה יכול להינתן בנושאי חבות וגם בנושאים אחרים, וכך הדבר גם כאשר מדובר בייצוג משפטי מול רשויות. ייצוג מול רשויות מקומיות יכול להתקיים בעניינו של אדם פרטי הסבור כי חוב העתק שנצבר לחובתו מבוסס על נתונים שגויים.

ייצוג יכול להתקיים בעניינו של קבלן או חברה קבלנית שעבדו מול הרשות וכן בנושאים אחרים כדוגמת רישוי עסקים. ייצוג מול תאגידים וייצוג מול רשויות יכול לקפל בתוכו גם נושאים כגון מכרזים ונושאים רבים ומגוונים אחרים. הייצוג מול הרשויות המקומיות יוכל להתבצע גם בהליך של הגשת ערר מול וועדות, הגשת התנגדויות בשמם של תושבי הרשות, כאשר חלק ניכר מהטיפול נעשה בבתי משפט לעניינים מנהליים. 

ייצוג, רשויות וגורמים נוספים 
למשרד עו"ד שרייר ושות' ניסיון במכלול רחב של היבטים משפטיים וייצוג מול מגוון רשויות. לצד ייצוג מול רשויות מקומיות מלווים גם חייבים שצריכים ייצוג משפטי מול מס הכנסה. בנוסף, מעניקים גם ייצוג משפטי מול ביטוח לאומי, לרבות ליווי בוועדות רפואיות והגשת ערעורים לגבי אחוזי נכות.