לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
054-802-5622
Facebook
עורכי דין דיני מקרקעין​


עורכי דין דיני מקרקעין​

עסקאות מקרקעין, אפילו הפשוטות שבהן, נחשבות לסבוכות ומורכבות למדי. עורכי דין דיני מקרקעין המלווים עסקאות שונות צריכים להתייחס להרבה מאוד היבטים, ברמה המשפטית וגם ברמות אחרות. בין היתר, יש לבדוק מהו הסטטוס הרישומי והמשפטי של הנכס – האם נמצא בבעלות, האם נמצא בחכירה, האם ניתן להשלים רישום בטאבו. בחלק מהעסקאות נדרש ייצוג משפטי מול תאגידים, עניין שיכול בהחלט להוסיף על המורכבות. עורכי דין דיני מקרקעין צריכים להתייחס גם להיבט המיסוי. עורך דין מיסוי מקרקעין חייב להיות ער לעובדה כי קיימים כל הזמן שינויים בתחולת החוק ובשנים האחרונות לבדן היו שינויים אין ספור במס שבח מקרקעין, למשל, ובמיסים נוספים הקשורים לעניין. 

ליווי עסקאות ורישום בעלות 
עורכי דין דיני מקרקעין עשויים ללוות עסקאות מקרקעין בין אם במכירה ובקניה מרצון ובין אם הדבר נעשה במסגרת צו כינוס, פירוק או פשיטת רגל. עורכי דין דיני מקרקעין מלווים עסקאות מבחינה משפטית, מסייעים בניסוח חוזים בחכירה ובהעברת בעלויות וכן משלימים רישומי בעלויות והעברת זכויות. ביצוג מול אנשים, חברות או ייצוג משפטי מול תאגידים עשוי עורך הדין גם לשמש כנאמן עד להעברת הזכויות בפועל. כך הדבר למשל כאשר מבצעים העברת תשלום לסירוגין, תוך כדי רישומי הערות אזהרה ורישומי משכנתאות. 

מיסוי, הקלות ופטורים 
לא רק טיפול בהעברת בעלות או חוזים יבצעו עורכי דין דיני מקרקעין בעסקאות נדל"ן. מבחינת הרוכשים וגם מבחינת המוכרים, יש להתייחס מבעוד מועד לנושא המיסוי על רבדיו השונים. עורך דין מיסוי מקרקעין יכול לייעץ ללקוחותיו כיצד לפעול על מנת לשלם את מינימום המס האפשרי על פי חוק. לפעמים, ניתן לנקוט באסטרטגיה שתגרור הקלת מס משמעותית או אפילו פטור ממס. אמנם חלק מהפטורים שהיו נהוגים בעבר בוטלו, אך עדיין ניתן לממש פטורים ששווים מתבטא בכסף רב.

שרייר ושות' – משרד עורכי דין מלווים עסקאות נדל"ן בין לקוחות פרטיים, קבלים, תאגידים. מתמחים גם בכינוסי נכסים, צו כינוס, פירוק, דיני משפחה ועתירות מנהליות. בכל שאלה, בירור התייעצות, ניתן ליצור קשר באמצעות האתר, בטלפון או בדוא"ל. 

Call Now Button