לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
073-7783990
Facebook
הסדר חובות מול בנקים​

הסדר חובות מול בנקים​

אנשים שצברו חובות גדולים עשויים לפעמים לרצות "לברוח" מהמציאות. הם עשויים לשאוף לנסות להתעלם מהעניין ולקוות שהנושא יישכח. אבל נדירים ביותר הם המקרים שנושה, במיוחד נושא מסודר כמו בנק או ספק ישכחו שחייבים להם כסף. ואין לשכוח כי לחובות, במיוחד חובות גדולים, יש מן נטייה לגדול ולתפוח. ריביות פיגורים והוצאות גבייה, כל אלה יכולים להגיע לממדים מפלצתיים ממש. יש לכם חובות? שרייר ושות' – משרד עורכי דין יסייעו לכם בביצוע הסדר חובות מול בנקים. זאת ועוד, עורכי הדין יוכלו לסייע לכם גם במידה ואתם מתמודדים מול חובות מעיקים מול גורמים אחרים. הסדר חובות מול ספקים, למשל. 

הסדר – הבסיס לדרך חדשה 
מדוע חשוב כל כך לבצע הסדר חובות מול בנקים ולא להתעלם מקיומו של חוב שמתקשים לשלם? אין מדובר אך ורק בעניין מוסרי, למרות שיש נגיעה גם לזאת. אם לא מגיעים להסדרים נאותים, לרבות הסדרי נושים החובות הולכים ותופחים כפי שכבר הזכרנו אבל יש גם סיבה נוספת. בלי הסדר חובות מול בנקים, בעל החוב פשוט לא יכול לישון בשקט. בלי להגיע להסדרים, אם אפשר לצאת לדרך חדשה. כל מי שיש לו חוב בבנק למעשה הופך ל"מסומן". הוא לא יוכל לקבל הלוואות ואשראי, לא יוכל להקים עסק שצריך מימון, איש לא ירצה לעשות עימו עסקים. יש לציין שלפעמים, במקביל או במקום הסדר, לא יהיה מנוס מפשיטת רגל. פשיטת רגל עוסק מורשה יכולה בדרכה המיוחדת לאפשר גם היא יציאה לדרך חדשה ויותר טובה. 

לא כל הסדר חובות מול בנקים יחייב אתכם מיד לגשת לעורך דין. אפשר גם לבצע הסדר חובות מול ספקים באופן עצמאי, בפרט כאשר החוב איננו גדול במיוחד ושוררים יחסי אמון בין שני הצדדים. אבל כאשר החוב גדול למדי, כאשר רוצים להשיג הסדר חובות מול בנקים שיהיה הוגן, מסודר והדוק מבחינה משפטית, שרייר ושות' משרד עורכי דין ישמחו ללוות אתכם ולסייע לכם. במשרד ישנם עורכי דין עתירי ניסיון בטיפול בפשיטת רגל של חברה כמו גם פשיטת רגל עוסק מורשה, עתירות מנהליות וגם הסדרי נושים.