לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
073-7783990
Facebook
משרד עו"ד פשיטת רגל

משרד עו"ד פשיטת רגל​

ספרי החוקים עבים הם, ואיש איננו מכיר את כל כולם. לפני שחותמים על חוזה לרכישת נדל"ן, כדאי להתייעץ עם עורך דין לנדל"ן הבקיא בתחום עיסוק זה. אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה, עורך דין לתאונות דרכים יוכל לעמוד לצדכם. ואם אתם חווים הסתבכות כלכלית קשה, אם החובות התנפחו מעל ומעבר לכל מה שיכולתם לחזות, משרד עו"ד פשיטת רגל זה מה שנחוץ לכם. שרייר ושות' – עו"ד לפשיטת רגל מכירים לפני ולפנים כל מה שקשור בכינוס נכסים, צווי הפטר, פירוק חברות וכיוצא בזה. משרד עו"ד פשיטת רגל יוכל לעזור לכם גם אם יש לכם חובות ברשויות, חובות מס ואפילו חובות מול הבנקים. עו"ד פשיטות רגל בתא, משרד עורכי הדין שרייר ושות' ואתם בידיים טובות. 

בדרך לצו ההפטר 
פושטי רגל מהשנים האחרונות, שכיום כבר יכולים לנשום לרווחה, אלה שכבר בילו לא מעט בין כתליו של משרד עו"ד פשיטת רגל עשויים לספר עד כמה קבלת צו ההפטר הייתה עבורם מקור לרווחה. אך בדרך ליעד, בדרך לצו ההפטר, יש לא מעט תחנות ונקודות שצריך לעבור. לפעמים יש להתמודד עם עתירות מנהליות. לפעמים יש להתמודד עם צווי איסור יציאה מהארץ ועם חקירות יכולת מורכבות. יש גם לעבור אצל מנהלי כינוסים ובהוצאה לפועל. 

בכל היבט של כינוס נכסים ופשיטת רגל, משרד עו"ד פשיטת רגל שרייר ושות' יעבוד בשבילכם. עורך הדין של המשרד יגיש עבורכם את הבקשה לפשיטת הרגל. עו"ד לפשיטת רגל יעמוד בקשר עם בית המשפט ועם כונס הנכסים בכדי לקבל את צו הכינוס שאי אפשר בלעדיו. יתבצעו פעולות נוספות כדוגמת סיוע לקראת חקירת היכולת ואם צריך אז גם קבלת צו תשלומים התואם את יכולתו של החייב. 

לפשיטת רגל של יחידים או פירוק של חברות, נחוץ משרד עו"ד פשיטת רגל שמכיר את המורכבות ומכיר את כל הכלים המשפטיים והחוקיים הרלוונטיים. חיפשתם עו"ד פשיטות רגל בתא? עו"ד שרייר ושות', מצאתם נכון. במשרד מתמחים גם בכל מה שקשור בחדלות פירעון, עתירות מנהליות, תביעות אזרחיות ותביעות בנושאי בנקאות.